Vyberte si z našej ponuky webinárov, online kurzov, živých workshopov či akreditovaného inovačného vzdelávania. S nami sa môžete rozvíjať samostatne z pohodlia vášho domova, kedykoľvek vám to vyhovuje alebo počas živých workshopov so špičkovými lektormi.

Niektoré kurzy kombinujú samoštúdium prostredníctvom textov, videí a praktických úloh so živými online stretnutiami s lektormi. No za vzdelávaním môžete vyraziť aj do pokojného prostredia na Zaježovú, kde navyše spoznáte nových kolegov vašej krvnej skupiny.   

Aplikujte filtre, a nájdite tak v našej ponuke jednoduchšie to, čo potrebujete. Viac informácií nájdete po kliknutí na jednotlivé vzdelávanie.

Typ vzdelávania
Témy
Dĺžka trvania
Pre koho
Typ školy
Poplatok
Typ kurzov
Lenivé učiteľky a učitelia
Balík kurzov
Prihlasovanie do balíka kurzov bolo zastavené.
Vzdelávanie vám ukáže ako má vyzerať dobrá výučba, hodnotenie, komunikácia s rodičmi, klíma v triede a čo to vlastne znamená byť “didakticky chytrý”, aby mohol byť učiteľ “lenivý”.
4 Kurzy
75€
Ako využiť umelú inteligenciu vo vyučovaní
Webinár
Dozviete sa ako pomocou umelej inteligencie pripraviť testy, vytvoriť otázky napríklad pre aplikáciu Kahoot, rozvíjať jazykové zručnosti žiakov, či ako u žiakov prostredníctvom umelej inteligencie podporiť kritické myslenie.
1 Lekcia
Zadarmo
Ako učiť informatiku moderne
Webinár
Zistite ako využiť rôzne stavebnice na hodinách informatiky, ako využiť Minecraft Education na vyučovaní, a kde sa deti učia logike programovania. A tiež, aké sú digitálne nástroje, ktoré podporujú aktivizujúce metódy učenia nielen na hodinách informatiky.
1 Lekcia
Zadarmo
Ako vychovávať vnímavých žiakov a rodičov
Webinár
Dozviete sa o dôležitosti práce s emóciami žiakov v školskom prostredí a schopnosti komunikovať so žiakmi prostredníctvom obrazov, otvoríme tému potreby formovania vzťahu žiaka a rodiča k obsahu predmetu a podnietenie ich zvedavosti, a nevynecháme ani tému úzkeho prepojenia emócií – motivácie- hodnotenia.
1 Lekcia
Zadarmo
Mentoring a koučing na školách
Webinár
Pre koho je určený mentoring, a ako s ním na škole začať? Aký je rozdiel v mentoringu a koučingu? Aké sú prínosy mentoringu na školách pre žiaka, učiteľa i riaditeľa školy. Aký typ sprevádzania potrebujú dnes mladí ľudia?
1 Lekcia
Zadarmo
Ako hodnotiť žiakov vnímavo a užitočne
Webinár
Prečo je hodnotenie učenia dôležité? Čo môže vhodné hodnotenie priniesť žiakom? Čím je hodnotenie užitočné pre učiteľov? Kedy, čo a ako hodnotiť?
1 Lekcia
Zadarmo
2
Webinár
Počas webináru sa dozviete, ako mať svoju formálnu moc i osobnú silu viac k dispozícii, a ako ju použiť užitočným spôsobom na riešenie situácií v škole.
1 Lekcia
Zadarmo

Zdieľajte: