Čo sa stane, keď sa stretnú nadšení učitelia a učiteľky z rôznych kútov Slovenska? Vznikne komunita plná energie, inšpirácie a vzájomnej podpory, kde sa spája vášeň k vzdelávaniu a túžba po neustálom zlepšovaní. Staňte sa súčasťou tohto úžasného zoskupenia a prihláste sa na Letné školy pre učiteľov a učiteľky, ktoré sa konajú v krásnom prostredí vo Vzdelávacom centre na Zaježovej.

15.7. – 19.7.2024 LETNÁ ŠOLA ZAJEŽOVÁ

Objavujte nové prístupy vo vzdelávaní! Pod vedením TOP lektorov zažijete inšpiratívne workshopy, ktoré reflektujú vzdelávanie v 21. storočí a zrelaxujte v nádhernom prostredí Zaježovej pri Pliešovciach. Viac informácií a témy workshopov v udalosti TU.

Prihláste sa priamo vyplnením prihlasovacieho formulára TU.

19.7. – 23.7.2024 LETNÁ ŠKOLA MAMAT

Letná škola MAMAT v Zaježovej je stretnutie nadšencov matematiky, ktorí vidia zmysel v tom, aby deti mali možnosť na hodinách objavovať, diskutovať, spolupracovať a obľúbiť si tento predmet. Viac info a registrácia v udalosti na Facebooku TU.

Alebo využite príležitosť prihlásiť sa priamo cez registračný formulár TU.

Letné školy organizujú absolventky Komenského inštitútu Katarína Michalíková, Miriama Glovňová a Stanislava Opátová v spolupráci s Komenského inštitútom a s finančnou podporou Nadačného fondu Telekom, Nadácii Eset a 365.bank. Letná škola MAMAT je realizovaná tiež v spolupráci s prvostupniarmi, ktorí to reálne učia a so stavovskou podporou Slovenskej matematickej spoločnosti.

Zdieľajte: