Vyberte si z našej ponuky webinárov, online kurzov, živých workshopov či akreditovaného inovačného vzdelávania. S nami sa môžete rozvíjať samostatne z pohodlia vášho domova, kedykoľvek vám to vyhovuje alebo počas živých workshopov so špičkovými lektormi.

Niektoré kurzy kombinujú samoštúdium prostredníctvom textov, videí a praktických úloh so živými online stretnutiami s lektormi. No za vzdelávaním môžete vyraziť aj do pokojného prostredia na Zaježovú, kde navyše spoznáte nových kolegov vašej krvnej skupiny.   

Aplikujte filtre, a nájdite tak v našej ponuke jednoduchšie to, čo potrebujete. Viac informácií nájdete po kliknutí na jednotlivé vzdelávanie.

Typ vzdelávania
Témy
Dĺžka trvania
Pre koho
Typ školy
Poplatok
Typ kurzov
Webinár
Dozviete sa ako pomocou umelej inteligencie pripraviť testy, vytvoriť otázky napríklad pre aplikáciu Kahoot, rozvíjať jazykové zručnosti žiakov, či ako u žiakov prostredníctvom umelej inteligencie podporiť kritické myslenie.
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Zistite ako využiť rôzne stavebnice na hodinách informatiky, ako využiť Minecraft Education na vyučovaní, a kde sa deti učia logike programovania. A tiež, aké sú digitálne nástroje, ktoré podporujú aktivizujúce metódy učenia nielen na hodinách informatiky.
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Dozviete sa o dôležitosti práce s emóciami žiakov v školskom prostredí a schopnosti komunikovať so žiakmi prostredníctvom obrazov, otvoríme tému potreby formovania vzťahu žiaka a rodiča k obsahu predmetu a podnietenie ich zvedavosti, a nevynecháme ani tému úzkeho prepojenia emócií – motivácie- hodnotenia.
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Pre koho je určený mentoring, a ako s ním na škole začať? Aký je rozdiel v mentoringu a koučingu? Aké sú prínosy mentoringu na školách pre žiaka, učiteľa i riaditeľa školy. Aký typ sprevádzania potrebujú dnes mladí ľudia?
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Prečo je hodnotenie učenia dôležité? Čo môže vhodné hodnotenie priniesť žiakom? Čím je hodnotenie užitočné pre učiteľov? Kedy, čo a ako hodnotiť?
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Počas webináru sa dozviete, ako mať svoju formálnu moc i osobnú silu viac k dispozícii, a ako ju použiť užitočným spôsobom na riešenie situácií v škole.
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Niektorí ju vítajú, iní majú obavy a ďalší voči nej otvorene bojujú. Vzťahová a sexuálna výchova na školách. Patrí do škôl? Kedy je vhodné začať sa rozprávať o týchto témach s deťmi? Ako učiť o vhodnom a nevhodnom sexuálnom správaní Ako dieťaťu vysvetliť, ako sa dostalo bábätko do bruška mamy? Ako hovoriť o pornografii a bezpečnosti na internete?
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Na školách máme desaťtisíce detí, ktoré nemajú šancu mať sa v živote dobre. Vyrastajú v extrémnej chudobe, na vyučovanie prídu mnohokrát hladné a vracajú sa domov, kde často nemajú ani písací stôl, kde by sa mohli pripravovať do školy.
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Aby sme zistili ako žiaci zvládli nejakú tému, tematický celok alebo ako pochopili nové učivo musíme ich nejakým spôsobom hodnotiť a dať spätnú väzbu na ich výkon. Dá sa to len známkou? Percentami? Bodmi?
1 Lekcia
Zadarmo
Webinár
Veľa sa v súvislosti s umelou inteligenciou hovorí o jej možnom zneužívaní pri písaní študentských prác, vypracovaní zadaní a plagiátorstve. Menej sa hovorí o tom, ako môže umelá inteligencia pomôcť učiteľkám a učiteľom pri vzdelávaní.
1 Lekcia
Zadarmo

Zdieľajte: